Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst
Kies een ploeg uit de lijst
Kies een wedstrijdtype uit de lijst

DatumThuisploegBezoekersUitslagWedstrijdStatusVertrekLocatie Wedstrijd
zo - 02/08 - ?BBC Glory Bazel HSE ABC Lede HSE A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Sportcentrum De Dulpop BOVHSEPDCD01
zo - 16/08 - ?BBC Assenede HSE ABBC Glory Bazel HSE A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Gemeentelijke Sporthal Assenede BOVHSEPDBC02
za - 22/08 - ?BBC Glory Bazel HSE AGent-Oost Eagles HSE B - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Sportcentrum De Dulpop BOVHSEPDCE04
za - 29/08 - ?BBC Helios SanoRice Zottegem HSE CBBC Glory Bazel HSE A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Helios BOVHSEPDAC03
za - 05/09 - 16:00Willibies Antwerpen G14 ABBC Glory Bazel G14 A - Competitie Gepland Buurtcentrum Cortina INJ1441GFE01
za - 12/09 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ABBC Scheldejeugd Temse G10 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1041ANAC06
za - 12/09 - 15:00BBC Glory Bazel G12 CMercurius BBC Berchem G12 C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241HCE04
za - 12/09 - 17:00BBC Glory Bazel G14 AHorticult Kontich Wolves G14 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1441GEB02
zo - 13/09 - 13:00BBC Olympia Denderleeuw G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Lecompte BOVG12PHCD01
za - 19/09 - 09:30Geranimo Bornem Basket G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal Breeven ING1241AEBA03
za - 19/09 - 11:00Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland 't wit zand ING1231HBA03
za - 19/09 - 12:30Sobabee Zwijndrecht G10 BBBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht ING1041ANBA03
za - 19/09 - 14:30Essense Esbac J21 ABBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Sportcomplex Hemelrijk INJ2141EBA03
za - 19/09 - 15:00Basket Stabroek G14 ABBC Glory Bazel G14 A - Competitie Gepland Sporthal Attenhoven INJ1441GDE03
zo - 20/09 - 11:30Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 CBBC Glory Bazel G12 C - Competitie Gepland Sporthal De Witte Molen ING1241HFC03
za - 26/09 - 09:30Horticult Kontich Wolves G14 BBBC Glory Bazel G14 A - Competitie Gepland Sporthal Sint Rita INJ1441GBE07
za - 26/09 - 12:30Antwerp Wolf Pack J21 ABBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Sporthal Kiel INJ2141EFA07
za - 26/09 - 13:30Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal De Witte Molen ING1231HFA07
za - 26/09 - 14:00Panters Baasrode G10 ABBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland Pantershal ING1041ANFA07
za - 26/09 - 15:00BBC Glory Bazel G12 CSobabee Zwijndrecht G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241HCD07
za - 26/09 - 15:30Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 BBBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal De Witte Molen ING1241AEFA07
za - 03/10 - 10:00Red Vic Wilrijk G12 ABBC Glory Bazel G12 C - Competitie Gepland Sporthal Red Vic ING1241HAC06
za - 03/10 - 15:00KBBC Eksaarde G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal De Muylaert ING1241AECA01
za - 03/10 - 19:15BBC Hotshots Destelbergen HSE ABBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Sportpark Bergenmeers OVHSE31ABK05
zo - 04/10 - 09:00Phantoms Basket Boom G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Braxhall ING1231HCA01
za - 10/10 - 12:30BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G14 ABBC Glory Bazel G14 A - Competitie Gepland Sporthal Mariaburg INJ1441GCE04
za - 10/10 - 17:00BBC Glory Bazel G12 ABasket Willebroek G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1231HAD04
zo - 11/10 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BBC Opwijk G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAD04
zo - 11/10 - 13:00BBC Glory Bazel J21 ABBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2141EAD04
zo - 11/10 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AB.B.C. Zele G10 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1041ANAD04
zo - 11/10 - 18:00BBC Glory Bazel HSE ALDP Donza HSE E - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKD06
za - 17/10 - 09:30BBC Scheldejeugd Temse G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Sporthal Temsica ING1241AEEA05
za - 17/10 - 13:00Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 CBBC Glory Bazel G12 C - Competitie Gepland 't wit zand ING1241HBC05
za - 17/10 - 13:00Onderons Grembergen G10 BBBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland Sporthal Scheldedreef ING1041ANEA05
za - 17/10 - 17:00Gent-Oost Eagles HSE CBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Sporthalle Melle Vogelhoek OVHSE31AGK07
zo - 18/10 - 13:00BC Cobras Schoten-Brasschaat J21 BBBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Sporthal De Zeurt INJ2141EEA05
zo - 18/10 - 16:00BBC Glory Bazel G14 AGeranimo Bornem Basket G14 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1441GEA05
zo - 18/10 - 17:00Kangoeroes Basket Mechelen G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Stedelijke Sporthal Winketkaai ING1231HEA05
za - 24/10 - 13:00BBC Glory Bazel J21 AEssense Esbac J21 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2141EAB08
za - 24/10 - 15:00BBC Glory Bazel G10 ASobabee Zwijndrecht G10 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1041ANAB08
za - 24/10 - 15:00BBC Glory Bazel G12 CKoninklijke Sint-Niklase Condors G12 C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241HCF08
za - 24/10 - 17:00BBC Glory Bazel G12 AKoninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1231HAB08
za - 24/10 - 17:00BBC Glory Bazel G14 ABasket Stabroek G14 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1441GED08
za - 24/10 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AKoninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKI08
za - 31/10 - 13:00BBC Glory Bazel G12 AKoninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Sportcentrum De Dulpop BOVG12PHDA02
za - 31/10 - 13:00BBC Glory Bazel G14 ABC Lede G14 A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Sportcentrum De Dulpop BOVG14PCBC02
za - 07/11 - 13:00BBC United Ninove G14 ABBC Glory Bazel G14 A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Sporthal Ninove BOVG14PCAB01
za - 07/11 - 17:00BBC Glory Bazel G12 BGeranimo Bornem Basket G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAB08
za - 07/11 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AAmon Jeugd Gentson HSE C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKE04
za - 14/11 - 10:00B.B.C. Zele G10 ABBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland De Klodde ING1041ANDA09
za - 14/11 - 11:00Basket Willebroek G12 ABBC Glory Bazel G12 A - Competitie Gepland Sporthal de Schalk ING1231HDA09
za - 14/11 - 12:30BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J21 ABBC Glory Bazel J21 A - Competitie Gepland Sporthal Mariaburg INJ2141EDA09
za - 14/11 - 12:45BBC Glory Bazel G14 ABBC Makeba Mariaburg Brasschaat G14 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1441GEC09
za - 14/11 - 15:45Mercurius BBC Berchem G12 CBBC Glory Bazel G12 C - Competitie Gepland Sporthal Het Rooi ING1241HEC09
za - 14/11 - 20:00BBC Lions Gent HSE ABBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Rozebroeken OVHSE31ANK09
zo - 15/11 - 11:00BC Opwijk G12 ABBC Glory Bazel G12 B - Competitie Gepland Gemeentelijk Sporthal Opwijk ING1241AEDA09
za - 21/11 - 11:15Geranimo Bornem Basket G14 ABBC Glory Bazel G14 A - Competitie Gepland Sporthal Breeven INJ1441GAE10
za - 21/11 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BBBC Scheldejeugd Temse G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAE10
za - 21/11 - 13:00BBC Glory Bazel J21 ABC Cobras Schoten-Brasschaat J21 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2141EAE10
za - 21/11 - 15:00BBC Glory Bazel G12 CKoninklijk Remant Basics Melsele-Beveren G12 C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241HCB10
za - 21/11 - 15:00BBC Glory Bazel G10 AOnderons Grembergen G10 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1041ANAE10
za - 21/11 - 17:00BBC Glory Bazel G12 AKangoeroes Basket Mechelen G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1231HAE10
zo - 22/11 - 15:00Tigers Evergem HSE ABBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Gemeentelijke Sporthal Evergem-centrum OVHSE31AMK10
zo - 29/11 - 16:00BBC Glory Bazel G10 APanters Baasrode G10 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1041ANAF02
zo - 29/11 - 16:00BBC Glory Bazel G12 AOkapi Aalst G12 A - Beker van Oost-Vlaanderen Gepland Sportcentrum De Dulpop BOVG12PHDB03
za - 05/12 - 11:00BBC Scheldejeugd Temse G10 BBBC Glory Bazel G10 A - Competitie Gepland Sporthal Temsica ING1041ANCA01
za - 05/12 - 13:00BBC Glory Bazel G12 BKBBC Eksaarde G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAC06
za - 05/12 - 13:00BBC Glory Bazel G14 AWillibies Antwerpen G14 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ1441GEF06
za - 05/12 - 15:00BBC Glory Bazel G12 APhantoms Basket Boom G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1231HAC06
za - 05/12 - 15:00BBC Glory Bazel G12 CRed Vic Wilrijk G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241HCA01
za - 05/12 - 18:30KBBC Bavi Gent HSE CBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Sporthal Neptunus OVHSE31ACK12
za - 12/12 - 14:00Sobabee Zwijndrecht G12 ABBC Glory Bazel G12 C - Competitie Gepland Sporthal Zwijndrecht ING1241HDC02
zo - 13/12 - 16:00BBC Glory Bazel G12 AKoninklijke Sint-Niklase Condors G12 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1231HAF02
zo - 13/12 - 16:00BBC Glory Bazel G12 BKoninklijke Sint-Niklase Condors G12 B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop ING1241AEAF02
zo - 13/12 - 18:00BBC Glory Bazel J21 AAntwerp Wolf Pack J21 A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop INJ2141EAF02
za - 19/12 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABasket Meetjesland HSE B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKF13
zo - 10/01 - 17:00BBC Glory Bazel HSE AKBBC Sparta Laarne HSE B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKH14
za - 16/01 - 21:00Onderons Grembergen HSE ABBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Sporthal Scheldedreef OVHSE31AJK15
za - 23/01 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AKBBC Wasocub Waasmunster vzw HSE A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKL16
za - 06/02 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC Hotshots Destelbergen HSE A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKB18
zo - 14/02 - 16:00LDP Donza HSE EBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland OCP OVHSE31ADK19
za - 20/02 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AGent-Oost Eagles HSE C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKG20
zo - 28/02 - 15:00Koninklijk Remant Basics Melsele-Beveren HSE CBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland 't wit zand OVHSE31AIK21
za - 06/03 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC Lions Gent HSE A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKN22
za - 13/03 - 16:30Amon Jeugd Gentson HSE CBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Provinciale Sporthal Henleykaai OVHSE31AEK17
za - 20/03 - 19:30BBC Glory Bazel HSE ABBC Feniks Futuria Gent HSE B - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKA11
zo - 28/03 - 16:00BBC Glory Bazel HSE ATigers Evergem HSE A - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKM23
za - 03/04 - 18:15Basket Meetjesland HSE BBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Valcke Eikenlo OVHSE31AFK26
za - 10/04 - 18:20BBC Feniks Futuria Gent HSE BBBC Glory Bazel HSE A - Competitie Gepland Hekers OVHSE31AAK24
za - 17/04 - 19:30BBC Glory Bazel HSE AKBBC Bavi Gent HSE C - Competitie Gepland Sportcentrum De Dulpop OVHSE31AKC25